Лікування психічних розладів в Коломиї

Не впевнені у підборі?
Відгуки: Лікування психічних розладів в Коломиї
  • Олексій | 02.01.2025

    Після лікування наркоманії я почав реабілітацію. Важливо, що тут працюють із психологічною залежністю, а не лише фізіологічною. Дякую за можливість повернутись до нормального життя.

  • Богдан | 07.05.2024

    Після багаторічного вживання наркотиків моє життя зруйнувалося. Я не впізнавав себе в дзеркалі, не довіряв нікому, а рідні боялися мене. Рішення пройти реабілітацію було останньою надією. Місце для лікування знайшли через платформу ospnarko.org.ua, яка надала корисну консультацію.
    У центрі зі мною працювали психологи, лікарі, тренери. Тут мене не засуджували, а підтримували, розуміли й допомагали відновити віру в себе. Робота над собою була складною, але дуже результативною. Особливо допомогли групові сесії та щоденна підтримка персоналу. Я знову навчився жити без наркотиків, без брехні, ...

  • Людмила | 11.11.2025

    Врятували мого сина. Без зайвих слів — просто спасибі.

Інші статі: