Лікування психічних розладів в Миколаєві

Не впевнені у підборі?
Відгуки: Лікування психічних розладів в Миколаєві
  • Владислав | 27.02.2025

    Я вважаю, що підтримка після лікування не менш важлива, ніж сам курс. У цьому центрі це розуміють. Завжди є з ким поговорити, навіть після виписки.

  • Михайло | 05.04.2026

    Я пишу цей відгук як чоловік пацієнтки, і те, що сталося в цій клініці — неприпустимо. Моя дружина звернулася туди у важкому емоційному стані, розраховуючи на допомогу. Замість підтримки їй почали нав’язувати, що в неї все погано і що їй необхідний стаціонар і сильнодіючі препарати, на консультації спілкувалися грубо та жорстко. Це виглядає як тиск на людину в уразливому стані.

    Вона прямо озвучила, які препарати хоче отримати (магній та підтримувальну терапію). У підсумку їй пообіцяли одне, а зробили зовсім інше. Їй ввели препарати без пояснення та узгодження, дали таблетки, про які ...

  • Лідія | 07.01.2024

    Донька почала з підліткового алкоголізму. Звернулися за допомогою, коли з’явилися провали в пам’яті. Після курсу реабілітації ми знову бачимо в ній світло.

Інші статі: