Лікування психічних розладів в Чорноморську

Не впевнені у підборі?
Відгуки: Лікування психічних розладів в Чорноморську
  • Наталья | 11.03.2025

    Сын с 15 лет начал общаться с «плохой компанией». Сначала это были лишь попытки, потом — зависимость. Мы с мужем потеряли покой, по ночам не спали. Сначала пробовали местные варианты лечения, но все заканчивалось срывами.
    На форуме для родителей я узнала о платформе, которая помогает найти профессиональное реабилитационное учреждение. Нас направили к специалистам, работающим с подростками. Там он получил не только медицинскую помощь, но и поддержку психолога и наставника.
    Впервые за годы он обнял меня искренне и сказал: «Мама, я постараюсь.» Этого было достаточно, чтобы поверить сн ...

  • Кіра | 12.08.2023

    У мене були серйозні проблеми з депресією, які я довго ігнорувала. Здавалося, що все навколо сіре, життя не має сенсу. Лікування антидепресантами не давало результату, бо я не проходила реабілітацію комплексно. Лише після звернення до спеціалістів, де мені надали підтримку, навчили розпізнавати свої емоції, справлятися з внутрішніми кризами — я змогла вийти з цього стану. Там були і арт-терапія, і тілесні практики, і просто тепле людське ставлення. Я вдячна за шанс відчути радість знову.

  • Віталій | 01.02.2025

    Дякую центру за повернення до тверезого життя. Давно не відчував себе настільки вільним і спокійним. Реабілітація була непростою, але результат того вартий.

Інші статі: