Лікування психічних розладів в Дрогобичі

Не впевнені у підборі?
Відгуки: Лікування психічних розладів в Дрогобичі
  • Сніжана | 12.10.2024

    Депресія переслідувала мене роками. Лише після кількох місяців терапії я відчула, що повертаюсь до життя. Дякую всім фахівцям, хто був поруч.

  • Лідія | 07.01.2024

    Донька почала з підліткового алкоголізму. Звернулися за допомогою, коли з’явилися провали в пам’яті. Після курсу реабілітації ми знову бачимо в ній світло.

  • Максим | 21.12.2025

    Я довго не вірив, що зможу змінити своє життя. Але фахівці реабілітації дали мені новий шанс. Особливо цінним було ставлення до мене — не як до залежного, а як до людини. Пройшов повний курс, не шкодую жодної хвилини.

Інші статі: