Лікування психічних розладів в Білій Церкві

Не впевнені у підборі?
Відгуки: Лікування психічних розладів в Білій Церкві
  • Павло | 08.03.2024

    Моє падіння почалося з травми — фізичної і моральної. Після аварії я пристрастився до знеболювальних, згодом перейшов на важкі наркотики. Батьки не впізнавали мене.
    Допомогу знайшли не одразу. Перебрали десятки варіантів, поки друг родини не підказав шукати через ospnarko.org.ua. Там ми отримали якісну консультацію й вибрали місце, де я розпочав шлях відновлення.
    Робота над собою була складною — детокс, психологія, групи підтримки. Але щодня я відчував, що повертаю собі себе. Тепер я два роки «чистий», маю роботу і не соромлюсь свого минулого.

  • Катерина | 17.07.2025

    Депресія тривала роками. Реабілітація відкрила нові горизонти — я навчилася слухати себе, зрозуміла, що гідна кращого.

  • Кирилл | 06.06.2022

    Я искала место, где мне помогут решить проблемы с алкоголем. Тут в клинике за короткое время я почувствовал себя новым человеком и получил большую заботу, консультации, советы и тепло от всего персонала. Я встретил новых друзей и чувствую, что готов снова вернуться нормальный мир — спасибо.

Інші статі: