Лікування психічних розладів у Вишгороді

Не впевнені у підборі?
Відгуки: Лікування психічних розладів у Вишгороді
  • Кіра | 12.08.2023

    У мене були серйозні проблеми з депресією, які я довго ігнорувала. Здавалося, що все навколо сіре, життя не має сенсу. Лікування антидепресантами не давало результату, бо я не проходила реабілітацію комплексно. Лише після звернення до спеціалістів, де мені надали підтримку, навчили розпізнавати свої емоції, справлятися з внутрішніми кризами — я змогла вийти з цього стану. Там були і арт-терапія, і тілесні практики, і просто тепле людське ставлення. Я вдячна за шанс відчути радість знову.

  • Мария | 09.11.2025

    Благодаря поддержке в центре и совету от друга нашла силы измениться. Теперь я — мама, которая не боится будущего.

  • Дмитро | 28.05.2024

    У мене була серйозна алкогольна залежність, яка призвела до білої гарячки. Реабілітація пройшла важко, але ефективно. Завдяки психотерапії я нарешті зрозумів джерело своїх проблем і навчився справлятися з ними без алкоголю.

Інші статі: